ALPINE BBX-T600 2/1-CH.300W, 2X50rms4Ω, 2x70rms2Ω, 1Χ130rms
  • Παράδοση: Μη Διαθέσιμο
  • Κώδικας: 42868
  • Τιμή Καταστήματος: 100
Περιγραφή
Ενισχυτής: Χαρακτηριστικά & Προδιαγραφές Αυτός ο 2-κάναλος ενισχυτής Class-A/B είναι σχεδιασμένος για να προσφέρει ποιοτική και αξιόπιστη απόδοση σε ένα συμπαγές πακέτο, με ευέλικτες επιλογές εγκατάστασης και ρύθμισης. --- Βασικά Χαρακτηριστικά Σχεδιασμός Καναλιών: Λειτουργεί σε διαμόρφωση 2 ή 1 καναλιού, επιτρέποντας ευελιξία στην τροφοδοσία είτε δύο ηχείων είτε ενός υπογούφερ (γεφυρωμένο). Προηγμένος Έλεγχος Ήχου: Διαθέτει ρυθμιζόμενα φίλτρα (Low-Pass και High-Pass) και Bass EQ για βελτιστοποίηση της απόδοσης μπάσου. Αξιόπιστη Τροφοδοσία: Εξοπλισμένος με τροφοδοτικό DC-DC PWM και MOSFET, καθώς και προστασία ρεύματος για ασφαλή λειτουργία.--- Τεχνικές ΠροδιαγραφέςΠροδιαγραφήΣυνολική Μέγιστη Ισχύς: 300WΙσχύς RMS (4Ω): 2 x 50WΙσχύς RMS (2Ω): 2 x 70WΙσχύς RMS (Γεφυρωμένο, 4Ω): 1 x 130WΑπόκριση Συχνότητας: 5 Hz - 50 kHzΑναλογία S/N: 95 dBΒάρος: 1.9 KgΔιαστάσεις: 250 x 52 x 240 mm