BIZZAR D-BZ-KD11600 Προσκέφαλο 11.6" με HD οθόνη αφής Android 12 8Core 2+32GB (τεμάχιο)
  • Παράδοση: Μη Διαθέσιμο
  • Κώδικας: 49826
  • Τιμή Καταστήματος: 299
Περιγραφή
11.6" Προσκέφαλο με οθόνη αφής (τεμάχιο)Χαρακτηριστικά
  • 11.6 inch IPS panel, full view angle, resolution 1920X1280
  • Capactitive touch screen, 5 point touch
  • Android 12 System
  • 7 color ambient lights
  • HDMI input and output function
  • Support 4K video to pla
  • T972,8-Core ARM Cortex-A55, 1.8GHz frequency